INVISIO LONG

Nowy wziernik ginekologiczny INVISIO LONG – najdłuższy jednorazowy wziernik CUSCO na rynku!

(…) gdy zwykły wziernik jest za krótki…

Opadające ściany pochwy. Długi kanał rodny u młodych wysokich kobiet. Słaba widoczność szyjki podczas badań. To powtarzający się problem w Twojej pracy?

Rozwiązaniem na Twój problem jest INVISIO LONG!

Wyróżniki NVISIO LONG?

 • długie, 13 centymetrowe łyżki wziernika, dzięki którym badanie będzie jeszcze skuteczniejsze
 • gładkie wyprofilowane krawędzie, nie zranią pacjentki
 • dostępny w rozmiarze M, najbardziej popularnym wśród pacjentek
 • łatwe i szybkie otwieranie z estetycznej folii oszczędza czas
 • polska ekspertyza CBT Poznań na zawartość ftalanów to dodatkowe bezpieczeństwo
 • mocno trzymający zamek w kolorze fioletowym, nie będzie mylił się z innymi rozmiarami

Polecany podczas

 • standardowego badania u pacjentek z dłuższym kanałem rodnym,
 • przy elektrokoagulacjach,
 • przy wymrożeniach,
 • przy zabiegach z wykorzystaniem lasera,
 • przy konizacji szyjki,

Dlaczego warto stosować INVISIO LONG?

Stanowi doskonałe podparcie dla ścian pochwy na całej jej długości. Dokładnie uwidocznia szyjkę macicy, dzięki czemu badania na szyjce będą bardziej precyzyjne. Ułatwia badania u pacjentek z długim kanałem rodnym, dla których jedyną alternatywą jest metalowy wziernik .

Opakowanie, zawartość oraz cena wziernika ginekologicznego

Wziernik ginekologiczny INVISIO to sterylny wziernik ginekologiczny pakowany w matową folię półprzezroczystą, otwieraną poprzez rozerwanie (otwieranie z boku).
Cena obowiązuje za jedną sztukę wziernika ginekologicznego. Wziernik domyślnie kupowany jest po 1 sztuce. (Opakowanie zbiorcze – 100 sztuk).

Dlaczego wybierać wzierniki ginekologiczne INVISIO?

Bezpieczeństwo i pewność dzięki pierwszym na rynku wziernikom ginekologicznym z polską ekspertyzą Centrum Badań Towaroznawczych w Poznaniu (CBT Poznań). Wzierniki ginekologiczne INVISIO przebadane na brak zawartości szkodliwych ftalanów. Komfort Pacjentek dzięki aż 5 rozmiarom do wyboru, w tym najmniejszy XXS 16 mm. Wzierniki ginekologiczne to jedne z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w gabinetach ginekologicznych, dlatego tym bardziej ważna jest ich wysoka jakość i niezawodność. Wzierniki ginekologiczne INVISIO to pewny wybór i jeszcze większy komfort badania wnętrza pochwy. O ich wysokiej jakości najlepiej świadczą pozytywne opinie naszych klientów i ilość przeprowadzonych z wykorzystaniem wzierników INVISIO badań.

Dlaczego warto używać wzierników jednorazowych?

Stosowanie wzierników jednorazowych zmniejsza ryzyko zakażenia pacjentek oraz poprawia komfort badania. Więcej o korzyściach ze stosowania narzędzi jednorazowych dowiesz się na naszym blogu Meringer. Dodatkowo, jeśli kupujesz wzierniki pomagasz wspierać akcje bezpiecznego gabinetu : https://www.uginekologa.pl/

Co to są i dlaczego ftalany mogą być groźne?

Ftalany to organiczne związki często stosowane do produkcji tworzyw sztucznych. Mogą powodować alergię, astmę i inne choroby przewlekłe. Problem dotyczy zwłaszcza małych dzieci, również tych jeszcze nienarodzonych.

http://blog.meringer.pl/czym-sa-ftalany-dlaczego-sa-dla-nas-zagrozeniem

Certyfikaty Medyczne

ISO 9001 oraz ISO 13 485.

ZAWARTOŚĆ STRONY ZAWIERA REKLAMY WYROBÓW MEDYCZNYCH PRZEZNACZONYCH DLA PROFESJONALNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

STRONA PRZEZNACZONA JEST WYŁĄCZNIE DLA OSÓB WYKONUJĄCYCH ZAWODY MEDYCZNE LUB ZAJMUJĄCYCH SIĘ UŻYWANIEM LUB OBROTEM WYROBAMI MEDYCZNYMI W RAMACH CZYNNOŚCI ZAWODOWYCH. WEJŚCIE NA STRONE MOŻLIWE JEST WYŁĄCZNIE PO ZŁOŻENIU PONIŻSZEGO OŚWIADCZENIA:

OŚWIADCZAM, ŻE WYKONUJĘ ZAWÓD MEDYCZNY LUB ZAJMUJĘ SIĘ UŻYWANIEM LUB OBROTEM WYROBAMI MEDYCZNYMI W RAMACH CZYNNOŚCI ZAWODOWYCH.